Yerel mağazalardan online alışveriş Ebay Now ile gerçeğe dönüşüyor…

Acıktığımızda yemeksepeti’nden sipariş vermeye, çiçek göndermek istediğimizde çiçeksepeti’nden seçim yapmaya, evin alışverişini Migros.com.tr ya da son günlerin modası hepsiburada.com’dan yapmaya çok alıştık. Ama köşedeki esnafa gitmeye üşendiğimizde, ya da trafikte sıkıştığımızda manavdaki en taze sebzeler bitiyorsa çözüm bulamıyoruz değil mi?

Türkiye’de yakın gelecekte nasıl çözümler bizi bekliyor bilinmez ama Amerika’da denenmeye başlayan bir servis ile online alışverişin sadece büyük markaların değil, köşedeki esnafında radarına girmesi kesin gibi.Ebay, geçen sene başlattığı denemeleri sadece apple store’da değil, bir kaç gün önce android pazarda da açtığı uygulama ile hızlandırıyor. Amerika’nın tamamında olmasa da San Francisco, San Jose ve Newyork’un bazı bölgelerinde Ebay Now ürünü yayında ve hizmet veriyor.

Ebay Now ile sadece online alışveriş portalı olan mağazalardan değil, bu servise kayıtlı olan nishe dükkanlardan, esnaflardan da sipariş vermek (online) mümkün. Üstelik ebay, sadece 5 USD ücret karşılığında 1 saat içerisinde ürünleri kapınıza getiriyor.

İlginizi çektiyse detaylar ebay now sitesinde

Tags :